tradehub
#
  • facebook
  • twitter
  • youtube

4.novembrī uzstāsies Maskavas miniatūru teātra aktieris, visu mīlētais Romans Karcevs
29.10.2010


Romāns Karcevs

Uz neskaitāmo komercpasākumu fona šis pasākums izceļas ar savu smalkumu un dziļo saturu. Dižais mākslinieks, visu mīlētais aktieris, humorists un satīriķis Romāns Karcevs uzstāsies ar vienīgo jubilejas priekšnesumu 4.novembrī Rīgas Kongresu namā, ar pārsteidzošu 2 stundu programmu „Dzimis Odesā...”, kuras laikā daudzi burtiski vai mirs no smiekliem...

Uz savu Rīgas uzstāšanos aktieris gaida skatītāju, kas ciena un mīl Odesas humoru. Humors Odesā nekad nepazūd. Ne kara laikā, ne pēckara. Odesas valoda ir tonāla valoda. Tā prasa precīzu intonāciju un nekad nevar zināt, ar ko saruna beigsies. Pēc vienas uzstāšanām pie Karceva pienāca astoņgadīgs puika:

- Дядя Рома, я вас первый раз вижу живым. Я: - Ну и как твое впечатление? Он: - Я думал, что вы хуже!!!

Karcevu Odesā pamanīja tieši Raikins, uzaicināja 1962.gadā jauno mehāniķi no šūšanas fabrikas uz Ļeņingradu uz savu miniatūru teātri. Jau tad Odesā Romāns uzstājās pārī ar Viktoru Iļčenko ar Žvanecka tekstiem. 1979.gadā trijotne Karcevs, Iļčenko un Žvaņeckis ir iekarojuši Padomju Savienības skatītāju sirdis un pārbrauc uz Maskavas miniatūru teātri. Kopš 1992.gada, pēc Iļčenko nāves, Karcevs uzstājas viens un saskaņā ar kolēģu teikto ir pakāpies vēl augstāk savā ģenialitātē, spēlējot duetus vienatnē. 1975.gadā sāka filmēties un plašākam skatītāju lokam ir palikušas atmiņā 2 lomas – Švonders „Suņa sirds”(1988) un Zālamans „Apsolītās debesis” (1991).

В Одесской области есть место, где выращивают специальных раков и лягушек для Франции. Уже много лет. Такие села на воде, как Венеция. Так вот, эти раки голубого цвета. Они - особенные! В продаже их нет. И вот как-то раз, - это мне рассказал один одессит, - он увидел на привозе женщину, которая продавала "голубых раков". Я подошел: - Сколько? Она: - 100 тысяч! Я: - Давай весь ящик! Она: - Штука 100 тысяч! Я: - Один рак?! 100 тысяч? Она берет рака в руку, поднимает вверх: - Смотрите! Это же - Ален Делон! ____ А знаменитый администратор одесской филармонии Козак? Он всегда стоял на улице возле филармонии, когда приезжали артисты. Выходя из автобуса они говорили радостно: "Дмитрий Михайлович, здрасьте, мы прибыли!" Он: - Какие прибыли? Одни убытки! ______ Недавно зашел в Одессе в магазин. Говорю продавщице: - Девушка! Я вчера покупал этот продукт, он стоил 5 гривен. Ночь прошла - он стоит 10. - А вы не ложитесь! _____ Звоню как-то в Одессу. Плохо слышно, телефон хрипит, я кричу: "Это - Одесса? Это - Одесса?" Какой-то старичок в трубку: "Пока да!".

Karcevam ir monologs ar nosaukumu SKRĒJIENS, kura laikā viņš 9 minūtes skrien un runā. Ne katrs aktieris uz kaut ko tādu ir spējīgs... Bet viņš var! Un kā saka Odesā, lai mēs visi 71 gadā tā dzīvotu!

Biļetes ir nopērkamas Biļešu servisa tīklā.