tradehub
#
  • facebook
  • twitter
  • youtube

NIKOLAJS NOSKOVS ar jubilejas programmu TAS IR TĀ VĒRTS!
03.05.2011


Nikolajs Noskovs

Kvalitatīva roka un popmūzikas cienītājus gaida lieli svētki – 17.maijā Rīgas Kongresu namā būs viena no labākajiem Krievijas vokālistiem un komponistiem Nikolaja Noskova jubilejas koncerts TAS IR TĀ VĒRTS. Cilvēks- leģenda, kuru mīl fani un klusībā apskauž kolēģi.

1988.gada jūlijā ar Pan American reisu jauna rokgrupa Park Gorkogo devās pāri okeānam, lai iekarotu pasauli. Tikšanās ar roka leģendām, Bon Džovi producentos, komerckanālu TV šovi un beidzot hits BANG. To sarakstīja grupas solists Nikolajs Noskovs. Tas pacēla grupu Amerikas un Eiropas hitparādēs, Bang ieņēma 3.vietu MTV, 80.vietu Billboard žurnālā.

Par Noskovu saka visi producenti– neformāts. Šis 21.gadsimta savādais vārds, kas kļuvis par ne viena vien talanta vai ģēnija spriedumu. Šodienas formāts ir Comedy Club vai Zvaigžņu fabrika, dziedoši puiši, kuru balsis neatšķirt no meiteņu. Neformāts nozīmē, ka tu pazūdi no TV ekrāniem un radio ēteriem, tevi izgriež pat no kopējiem koncertiem un jubileju pārraidēm. Bet, kad Krievijā ierodas Džo Kokers, tad viņš pieprasa, lai Noskovs viņu sagaida, jo viņš ir vienīgais mūziķis no Krievijas, par kuru viņš zina.

Paradokss, protams, ir tas, ka mašīnā Noskovu klausās viens no Krievijas galvenajiem producentiem, uzskatot viņu par labāko valsts vokālistu. Bet viņa TV kanālā Noskova nav un visticamāk arī nebūs.

Biļetes pieejamas visās Biļešu Servisa kasēs.